21 . 01 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Храмова архітектура№ роботи: 607
розділ: Релігієзнавство
тип: Контрольна робота
об'єм: 12
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

Вступ
1. Храмова архітектура середніх віків
2. Храмова архітектура ХVII - ХХ ст
Висновки
Список використаної літератури
Висновки
Храмова архітектура займає особливе місце в будівництві, бо з найдавніших часів впливає на естетичні смаки народу. Споконвіку центром українського міста і села були церковні споруди, з якими практично повязана вся обрядовість з часів, коли християнство прийшло на Русь-Україну. Поволі наше суспільство починає цікавитись сакральною архітектурою: роллю різноманітних зовнішніх прикрас і внутрішнім оздобленням храмів. Люди вже розуміють, що кожна храмова споруда несе в собі, крім естетичного змісту, ще й історичні відомості, є частиною нашої національної памяті.
Показовою церковною архітектурою прославилася середньовікова Візантія. Так, Константинополь вбирав у себе все – і абстрактних орнамент Сходу, і те живе, що уціліло від важкої застиглої сили Риму, і нову архітектуру храмів та багатообіцяючі досягнення мозаїчного мистецтва, лінійну виразність сірійської художньої школи та шляхетне відлуння еллінізму – словом, всі пошуки і всі впливи, що переплітались у багатонаціональному світі, – а потім поступово переплавляв це все у струнку художню систему.
Сьогодні в архітектурі новозбудованих православних храмів виразно проглядає так званий еклектичний стиль. Сучасні архітектори прагнуть на замовлення церковних громад поєднати принципи будівництва Візантії і Київської Русі, наголошуючи тим самим на наступності архітектурних традицій.
   
Список літератури

1 Релігієзнавство Підручник - За. ред. Бублика С.А. К. 1999

2. Лубський В. І. Релігієзнавство. К. 2001

3. Релігієзнавство: Підручник / Титова А. Д. К.: - 2004

4. Калінін Ю.А., Харьковщенко Є.А. Релігієзнавство (Підручник) К. 1999
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.