18 . 01 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Буддизм№ роботи: 599
розділ: Релігієзнавство
тип: Контрольна робота
об'єм: 13
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

Вступ
1. Виникнення і поширення буддизму, напрямки
2. Особливості віровчення і культу
3. Вплив буддизму на розвиток філософії й мистецтва
Висновки
Список використаної літератури

Висновки
Буддиз м найдавніша з трьох світових релігій. Більшість її послідовників мешкає у країнах Південної, Південно-Східної і Східної Азії: Шрі-Ланці, Індії, Непалі, Китаї, Монголії, Кореї, Вєтнамі, Японії, Камбоджі, Мьянмі (Бірмі), Таїланді, Лаосі.
Засновник буддизму реальна історична особа. Його називають різними іменами: Сіддхартха, Гаутама, Шакямуні, Будда, Татхагата, Джіна, Бхагаван та ін. Ці імена означають: Сіддхартха власне імя, Гаутама імя роду, Шакямуні мудрець з племені шаків (або шакья), Будда просвітлений, Бхагаван той, хто торжествує. Найуживаніше з імен Будда, від якого походить назва всієї релігії.
Вчення буддизму сформульовано також у так званих чотирьох «істинах», відкритих Буддою у своїй першій проповіді.
Щодо культу як сукупності обрядів, то первісний буддизм також засновувався на релігійній практиці своїх попередників.
Буддизм в азiатських країнах має вплив на широкi верстви населення. Його роль у суспiльно-полiтичному життi нерiвнозначна. На рiзвих етапах суспiльного розвитку характер i ступiнь участi, роль буддистiв у полiтичному життi в рiзних країнах не рiвноцiнна. Ставлення буддизму до вiйни i миру, зумовлене буддiйськими богословськими побудовами дуже спiрне та суперечливе. Поняття добра та зла у буддизмi не поляризються, представляючи собою постать буття (сансари). Проблеми вiйни i миру в буддiйському світогляді перебвають на рiзних полюсах логiчних умовиводiв.
   
Список літератури

 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.