15 . 11 . 2018
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Товарознавча характеристика асортименту та оцінка споживних властивостей вовняних тканин№ роботи: 2159
розділ: Комерційна діяльність
тип: Курсова робота
об'єм: 30
винагорода автору: 200 грн

Зміст:

ВСТУП
РОЗДІЛ 1 ФОРМУВАННЯ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ВОВНЯНИХ ТКАНИН
1.1 Волокнистий склад, будова та властивості вовняних тканин
1.2 Класифікація асортименту вовняних тканин
1.3 Оцінка якості вовняних тканин
РОЗДІЛ 2 ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА АСОРТИМЕНТУ ВОВНЯНИХ ТКАНИН НА МАТЕРІАЛАХ МАГАЗИНУ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ»
2.1 Товарознавча характеристика асортименту камвольних тканин
2.2 Товарознавча характеристика асортименту тонкосуконних тканин
2.3 Балова оцінка якості зразків вовняних тканин
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ


ВСТУП
Забезпечення існуючих потреб населення в одязі — основне завдання вітчизняної легкої і текстильної промисловості України. Ці галузі, зорієнтовані безпосередньо на споживача, є провідними з виробництва товарів широкого вжитку, серед яких тканини і одяг з них посідають провідне місце.
Текстильна галузь, що забезпечує ринок текстильними матеріалами, і значні обєми продукції якої використовуються практично у всіх галузях народного господарства, нині довела свою здатність до позитивної динаміки розвитку. Проте ситуація, яка останніми роками склалася з натуральною сировиною є досить критичною. Тому вироби з вовни сьогодні мають незадовлений попит.
Особливість вовняних тканин – більш різноманітний сировинної склад, ніж в інших тканин. Для їх виробництва використовують тонку, напівтонку, напівгрубу, і грубу овечу, верблюжу і відновлену (вторинну) шерсть, відходи вонвняого виробництва, віскозні, лавсанові, капронові волокна, і навіть бавовняну пряжу, що становить певні труднощі щодо асортименту цих тканин. Семе, тому питання товарознавчої характеристики асортименту та оцінка споживних властивостей вовняних тканин сьогодні є актуальною.
Мета роботи – дослідженя товарознавчої характеристики асортименту та оцінка споживних властивостей вовняних тканин на матеріалах магазину «Текстиль- Контакт».
Завдання роботи:
вивчити волокнистий склад, будова та властивості вовняних тканин;
навести класифікацію асортименту вовняних тканин;
дослідити особливості оцінки якості вовняних тканин;
навести товарознавчу характеристику асортименту камвольних тканин;
здійснити товарознавчу характеристику асортименту тонкосуконних тканин;
провести бловуоцінкуякості зразків вовняних тканин;
Обєкт дослідження - сучасний асортимент вовняних тканин.
Предмет дослідження - товарознавча характеристика асортименту та оцінка споживних властивостей вовняних тканин.
Методи роботи:
узагальнення;
порівн яння;
синтезу;
аналізу;
екс пертної оцінки.
Інформаційна база роботи – дані щодо асортименту магазину «Текстиль- Контакт».


ВИСНОВКИ
Отже, вовняні тканини отримують з чистововняної та напіввовняної пряжі. Чистововняну пряжу отримують з тонкої, напівтонкої, напівгрубої та грубої вовни або їх різних композицій.
Споживчі властивості вовняних тканин визначають їх корисність і проявляються в процесі експлуатації. Їх можна умовно розділити на наступні класи: ергономічні властивості; властивості, що впливають на термін служби тканин (довговічність); естетичні властивості.
Вовняні тканини в залежності від волокнистого складу і структури пряжі, що характеризується способом прядіння і кручення, класифікуються на сукняні (апаратні), камвольні (гребінні), комбіновані, крепові.
По торгівельній класифікації вовняні тканини поділяються на наступні групи: гребенні, тонкосукняні, грубосукняні.
У групу гребінних тканин входять платтяні, напівшерстяні, платтяні зі штучним шовком, платтяні чистошерстяні, костюмні вовняні, коверкот костюмний, брючні напівшерстяні, костюмні зі штучним шовком, костюмні чистошерстяні, брючні чистошерстяні, пальтові чистошерстяні, спеціальні.
У групу тонкосуконних тканин входять шевйоти напівшерстяні, сукна напівшерстяні, сукна чистошерстяні, костюмні напіввовняні, костюмні чистошерстяні, пальтові жіночі напіввовняні і чистошерстяні, драпи напівшерстяні і драпи чистововняні, тканини спеціального призначення.
Грубосуконні тканини розділяються на шевйоти і трико, сукна пальтові, драпи, пальтові ворсові, тканини спеціального призначення, ковдри.
«Текстиль-Контакт» - провідний національний оператор продажу тканин і матеріалів легкої промисловості. Асортимент включає 30 000 найменувань тканин з більше 25 країн світу зі складу в Києві та в регіонах. Асотримент камвольних тканин в магазині «Текстиль - Контакт» налічує більше 500 артикулів.
З камвольних тканин найбільш відомі класичні тканини бостон, креп, тріко.
Тонкосуконні тканини - це пухкі, мякі, пухнасті і еластичні тканини, які мають хороші теплозахисні властивості і приємний зовнішній вигляд. Тонкосуконні тканини виробляють з апаратної пряжі, однониткової або крученої з тонкою і напівтонкої короткої шерсті, іноді з додаванням до вовни відходів гребінного прядіння і відновленої вовни в поєднанні з хімічними волокнами і нитками.
Після розрахунку комплексної оцінки якості обраних зразків тканин вовняного асортименту костюмного та пальтового призначень, визначено, що найвищу оцінку отримав зразок № 3 – вовняна тканина костюмного призначення “Тайфун”.
   
Список літератури

 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.