15 . 12 . 2018
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Дослідження кольорів інтер’єру у готелі№ роботи: 2037
розділ: Готельно-ресторанна справа
тип: Курсова робота
об'єм: 39
винагорода автору: 150 грн

Зміст:

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ТЕРЕОТИЧНІ ОСНОВИ КОЛЬОРІВ ІНТЕРЄРУ У ГОТЕЛЯХ
1.2. Колір в інтерєрі готелів
1.2. Прийоми кольорового вирішення
1.3. Характеристика кольорів у послідовності спектра
РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ КОЛЬОРІВ ІНТЕРЄРУ В ГОТЕЛІ «SOBKOFF»
2.1. Загальна характеристика готелю „SOBKOff” та його експлуатаційної діяльності
2.2. Особливості застосування кольорової гами в готелі „SOBKOff”
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАСТОСУВАННЯ КОЛЬОРІВ ІНТЕРЄРУ В ГОТЕЛІ «SOBKOFF»
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ

ВСТУП

Вв едення в дизайн інтерєру готельних комплексів особливої тематики, завдяки кольору на сьогоднішній день відіграє важливу ланку в сфері розвитку, постає проблема в нестандартних вирішеннях дизайну інтерєрів завдяки колористичному впливу на людину, що несе в собі принципи моральної та психологічної розслабленості, отримання нових відчуттів естетичного задоволення.
Дослідження прийомів колористики в інтерєрі обумовлене трансформацією створенню методологічного підходу у формуванні в дизайні і в дизайні інтерєрів методів і засобів комбінації кольору які впливають на зміни освітлення приміщення та обєму. Зважаючи на вище вказане, дана теми є досить актуальною в умовах сьогодення.
Обєктом дослідження роботи є діяльність готелю „SOBKOff”, предметом – коло питань, що стосуються кольорів інтерєру у готелі.
Метою роботи є визначення впливу кольорів на інтерєр у готелі „SOBKOff”.
Для досягнення поставленої мети в даній роботі необхідно було вирішити наступні завдання:
- визначити особливості кольору в інтерєрі готелів;
- вивчити прийоми кольорового вирішення у підприємствах готельного господарства;
- здійснити характеристику кольорів у послідовності спектра;
- навести загальну характеристику готелю „SOBKOff” та його експлуатаційної діяльності;
- проаналізувати особливості застосування кольорової гамми в готелі;
- запропонувати шляхи вдосконалення застосування кольорів інтерєру в готелі;
- узагальнити матеріал та зробити висновки.

ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Отже, колір є активним засобом архітектури інтерєру. Поєднання яскравості і кольору формують пластику інтерєру, а також його просторову композицію.
Колірне вирішення визначається багатьма факторами, серед яких основними, що впливають на вибір кольору інтерєрів готелів, є природні умови, орієнтація, архітектура будинку і приміщення, призначення приміщень.
Важливе значення колір має в архітектурі всього комплексу. Так, звязок внутрішнього простору із зовнішнім можна вирішити застосуванням у фарбуванні інтерєру кольорів, які найбільш характерні для колориту самого готелю і навколишньої забудови. Велика насиченість колірних тонів у фарбуванні інтерєру і контрастність поєднань підсилюють кольорове звучання ансамблю.
Крім функціональних завдань, які необхідно враховувати при колірному рішенні інтерєру, необхідно також домагатися гармонійного поєднання кольорів усіх елементів інтерєру.
Номерний фонд готелю «SOBKOFF» - це 30 сучасних, комфортабельних номерів різних категорій: від стандартних, до відмінного двокімнатного «люкса» з високим рівнем оснащення.
У готелі „SOBKOff” використовується великий асортимент оздоблювальних матеріалів, в основному коричневого кольору, що здатний викликати, на нашу думку, похмурий настрій.
На підставі проведеного аналізу, ми можемо зробити висновки, що є певна частка людей (не більше 10%), яким не подобається кольорова гама готелю „SOBKOff”.
В роботі було зроблена спроба втілити власний задум у вирішення проблеми, стильного, сучасного дизайну за новітніми тенденціями у вигляді колористичного рішення дизайну інтерєрів. Вся ідея полягла у тому, щоб в номерах створити особливу атмосферу завдяки використанню таких кольорів як: синій, червоний, жовтий, зелений коричневий, білий, чорний, де кожен номер мав спрямованість на певне колористичне відображення певного кольору.
   
Список літератури

 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.