11 . 12 . 2018
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Побудувати матричну структуру управління підприємством№ роботи: 2026
розділ: Менеджмент
тип: Контрольна робота
об'єм: 8
винагорода автору: 100 грн

Зміст:

1. Побудувати матричну структуру управління підприємством з метою розробки 9 проектів. Кількість функціональних служб 5; у розробці 2-го і 8-го проектів не беруть участі дві функціональні служби; у розробці 4-го і 5-го проектів не беруть участі три функціональні служби; у розробці 5-го проекту не беруть участі 2-га і 3-я служби.

2. Побудувати організаційну структуру для підприємства. На підприємстві працює 10 заступників директора, одному з яких підпорядковано 4 виробничих підрозділи. Кожному заступнику функції управління допомагають виконувати по 5 функціональних служб. Кожна функціональна служба має функціональні зв"язки з функціональними службами підрозділів, кількість яких 11.

3. Спроектувати продуктову, споживчу та територіальну структури управління організацією. Кількість заступників у директора - 5; кількість лінійних підрозділів - 7; кількість функціональних служб - 5; кількість міст України, в які постачається продукція підприємства - 6; кількість країн світу, в які постачається продукція підприємства -2; кількість видів продукції, яку виготовляє підприємство - 6; кількість груп споживачів, потреби яких забезпечує підприємство -7.

4. Побудувати лінійну структуру управління, функціональну структуру управління, лінійно-штабну структуру управління, лінійно-функціональну структуру управління, якщо відомо, що на підприємстві працює директор і 5 його заступників, є 10 штабних (функціональних) служб і 15 виробничих підрозділів.
   
Список літератури

 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.