11 . 12 . 2018
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Споживча оцінка асортименту та якості будівельних матеріалів та виробів зі скла№ роботи: 1994
розділ: Комерційна діяльність
тип: Курсова робота
об'єм: 39
винагорода автору: 150 грн

Зміст:

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. АНАЛІЗ СУЧАСНОГО СТАНУ ВІТЧИЗНЯНОГО РИНКУ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ ЗІ СКЛА ТА ЇХ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
1.1. Стан і перспективи розвитку ринку будівельних матеріалів і виробів зі скла в Україні
1.2. Характеристика споживних властивостей будівельних матеріалів та виробів зі скла
1.3. Фактори формування споживних властивостей будівельних матеріалів і виробів зі скла
1.3.1. Сировина для виготовлення будівельного скла
1.3.2. Технологія виготовлення скла
РОЗДІЛ 2. ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА АСОРТИМЕНТУ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ ЗІ СКЛА
2.1. Класифікація будівельних матеріалів і виробів зі скла
2.2. Характеристика асортименту будівельних матеріалів та виробів зі скла
2.3. Вимоги до якості будівельних матеріалів і виробів зі скла
ВИСНОВКИ
ПРОПОЗИЦІЇ
СП ИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ВИСНОВКИ

Отже, узагальнючи проведене дослідження зробимо наступні висновки:
1. Сучасний стан ринку будівельних матеріалів в Україні характеризується збільшенням обсягів виробництва, зростанням цін на будівельну продукцію і нестабільністю економічної ситуації. Спостерігається стійка динаміка зростання експорту над імпортом за основними будівельними матеріалами. За даними Державної служби статистики України виробництвом будівельних матеріалів в Україні займається майже 9 тис. підприємств, більша частина яких зосереджена у Київський, Львівській, Харківській, Донецькій, Сумській та Житомирській областях.
2. Споживні властивості будівельних матеріалів визначаються наступними показниками, як: міцність, пористість, гігроскопічність, водопоглинання, вологовіддача, повітрестійкість, морозостійкість, теплопровідність, теплоємність, вогнестійкість, довговічність тощо. Споживні властивості скла характеризують відношення скла до хімічних впливів, до них відносяться: твердість, крихкість, щільність.
3. Сировинні матеріали скловиробництва поділяють на основні та допоміжні. До основних матеріалів належать речовини, необхідні для введення в скломасу кислотних, лужних та лужноземельних оксидів, які забезпечують отримання виробів з необхідними фізичними і хімічними властивостями. Допоміжні матеріали вводять для зміни властивостей скла: одержання різного кольору скла, забезпечення необхідних умов для одержання високоякісних виробів, а також прискорення процесів варіння і просвітлювання скломаси.
4. Виробництво скляних виробів складається з обробки сировини, складання шихти, варіння скломасси, формовання й віджигу виробів, первинної і декоративної їхньої обробки.
Будівельні матеріали класифікуються за рівнем готовності, походженню, призначенню і технологічного ознакою. За видом і призначенням будівельні вироби із скла діляться на: скло віконне, вітринне, візерункове, армоване, профільне і сонцезахисне, загартоване, склоблоки, склопакети, облицювальні плитки, скляні труби й інше.
5. Компанія „Епіцентр К” являє собою потужну національну мережу гіпермаркетів будівельних матеріалів з широким асортиментом товарів. Для покупців існує можливість знайти все необхідне для будівництва та облаштування оселі в одному місці «під одним дахом» та за прийнятними цінами.
6. Асортимент в гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К» представлений великою кількістю груп, підгруп та різновидів будівельних матеріалів. Серед яких можна виділити наступні.
1) Матеріали для будівництва
2) Покриття для підлоги. Плитка
3) Вироби з дерева
4) Вироби з металу
5) Декор
6) Вироби зі скла
7. Основні вимоги до якості матеріалів, виробів і готових конструкцій масового застосування встановлюються Державними стандартами (ГОСТ), галузевими стандартами (ОСТ), технічними умовами (ТУ).
У ГОСТах і ТУ містять короткий опис матеріалів і способи його виготовлення, вказані марки матеріалів і вимоги до їх якості, форма і розміри і відхилення, що допускаються, від них, а також правила транспортування, приймання і зберігання, що забезпечують збереження матеріалу, а також методи випробувань.
Основні положення будівельного проектування і виробництва будівельних робіт регламентуються Будівельними нормами і правилами (СНіП).
   
Список літератури

 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.