22 . 01 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Логістична діяльність підприємства№ роботи: 1967
розділ: Звіти з практики
тип: Курсова робота
об'єм: 30
винагорода автору: 100 грн

Зміст:

ДОДАТКИ
   
Список літератури

ВСТУП
1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА КП „МЕБЛЕВА ФАБРИКА”
2. АНАЛІЗ ЛОГІСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПІДПРИЄМСТВА
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ

ВИСНОВКИ


За формою власності „Меблева фабрика” є колективним підприємством. Тобто, це організаційно-правова форма підприємства, заснованого на власності трудового колективу підприємства.
На сьогоднішній день підприємство знаходиться в досить скрутному становищі та є збитковим, але у звітному році на підприємстві намітились позитивні тенденції.
Основним виробничим підрозділом підприємства є цех, що загалом визначає технологічну форму підприємства. Організаційна структура підприємства будується на лінійно-функціональному принципі.
Щодо ситеми логістики, то вона характеризується наступними властивостями. Складське господарство постачає сировину безпосередньо до цехів. Далі в цехах відбувається виробничий процес, після чого продукція готова міжцеховим транспортом повертається на склад готової продукції.
Всередині цеху використовується спеціальний транспорт – автокари.
Щодо системи збуту, то на підприємстві відсутній відділ маркетингу, а питаннями збуту займається безпосередньо заступник директора з комерційних питань. Проте, один працівник невзмозі виконувати такий великий обсяг робіт, тому створення відділу маркетингу є першочерговим питанням підприємства.
Збутова система підприємства на сьогоднішній день є недосконалою. Зокрема, підприємство приділяє мало уваги питанням рекламі, позиціонування свого товару на ринку, дослідженням ринку, ціновій політиці.
Серед заходів вдосконалення управління логістичними процесами ми запропонували методику управління асортиментом та запасами на основі АВС аналізу.
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.