18 . 01 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Розкрийте поняття, вкажіть умови пред’явлення для впізнання, та тактику пред’явлення№ роботи: 1639
розділ: Правознавство
тип: Контрольна робота
об'єм: 14
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

1. Розкрийте поняття, вкажіть умови пред’явлення для впізнання, та тактику пред’явлення для живих осіб за ознаками зовнішності.
2. Розкрийте криміналістичну характеристику вимагательства і вкажіть особливості початкового етапу розслідування цього виду злочинів.

Задача
12 червня о 23 год. 30 хв. В чергову частину міліції за телефоном «102» надійшло повідомлення від невідомої особи про те, що на пішохідному переході в районі зупинки «Філармонія» по вул. Кам"янецькій скоєно наїзд на пішохода. Потерпілу особу відправлено у міську лікарню попутним транспортом. Виїздом слідчо-оперативної групи було встановлено, що наїзд вчинено автомобілем «Мазда» без державного номерного знаку. Водій, залишивши транспортний засіб, зник між громадянами, що надійшли. Потерпіла, невідома особа у віці приблизно 50 років, померла у травматичному відділенні, не приходячи до свідомості.
Складіть план невідкладних організаційних і оперативно - розшукових заходів та слідчих дій початкового етапу розслідування та вкажіть головні завдання огляду місця події і інших слідчих дій у цій ситуації.
   
Список літератури

1. В. Ю. Шепітько. Криміналістика: Підручник для студентів юрид. спец, вищих закладів освіти. — Кол. авторів: Глібко В. М., Дудніков А. Л., Журавель В. А. та ін. / За ред. В. Ю. Шепітька. — К.: Видавничий Дім «Ін Юре»,2001. — 684 с., 2001
2. Розслідування вимагань (методичні і тактичні аспекти) / Авт.-сост. О. М. Коршунова, Є. Б. Сєрова. - СПб.: Нева, 1999. - С. 17.
3. Розслідування злочинів проти особистості / За ред. О.Я. Баєва. Воронеж, 1998 р.
4. Іщенко Є., Лобода А. Організація і методика розслідування здирництва (рекету) / / Соціалістична законність, 1991, № 6.
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.