11 . 12 . 2018
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Мені необхідно було виділити одного зі співробітників групищо я очолював№ роботи: 1605
розділ: Менеджмент
тип: Контрольна робота
об'єм: 8
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

Мені необхідно було виділити одного зі співробітників групи, що я очолював, для розвантаження устаткування, що надійшло. Подібні роботи виконувалися всіма співробітниками з визначеною періодичністю відповідно до складеного графіка і не викликали особливих заперечень, хоча і не входили у функціональні обов’язки членів групи.
Цього разу я вирішив доручити виконнання цього завдання Вєткіну – співробітнику, що недавно з’явився в групі і жодного разу в таких, роботах участі не приймав. Але на мою пропозицію той відповів категоричним відмовленням. Я зажадав пояснень, але і їх Вєткін давати відмовився на стільки ж різкій формі.
Труднощі для мене полягали в тому, що розмова проходила в присутності всього колективу, і подібний тон міг привести до того, що й інші співробітники не стали б виконувати такі доручення надалі. Настільки грубою відмовою він підривав мій авторитет як керівника.
Я запропонував Вєткіну пройти в окремий кабінет, де спробував роз’яснити йому необхідність виконання даної роботи, попередив про наслідки відмовлення і попросив написати пояснювальну записку. Але він відмовився це робити. Тоді я оголосив йому, що відстороняю його від виконання обов’язків до остаточного рішення питання.
У той момент переді мною стояли дві задачі: зберегти свій авторитет і забезпечити позвантаження. Друга задача зважувалася просто. Я доручив цю роботу іншому працівнику, у чиїй безвідмовності в мене не було сумнівів. Про поводження ж Вєткіна я повідомив вищестоящому керівництву з викладом усіх подробиць.
Я сподівався одержати підтримку, але замість цього мені зробили зауваження за погану роботу з підлеглими.
Тоді я постарався зібрати побільше інформації про Вєткіна і з’ясував наступне. У нього медичний висновок про хронічне захворювання, що надає право звільнення від важких робіт. Однак довідка ця носить „липовий” характер, і він користується нею, коли йому заманеться. Крім того я з’ясував, що у виконуваній ним роботі зацікавлене керівництво високого рівня, так що його продукція за своїм значенням перевищує результати роботи всієї групи.
На черговій бесіді я висловив Вєткіну свої розуміння про отриману інформацію і перспективи спільної роботи. Я попередив, що не стану включати в графік його прізвище, але поясню іншим співробітникам, чому цього не роблю, і запропонував йому подумати над ситуацією.
Наступного дня мене викликали на килим. Мені було зроблене дорікання за те, що я погано керую людьми і не розумію важливості для усієї фірми задач, що вирішує Вєткін. Я заперечив, що кожному підрозділу слід виконувати насамперед свої задачі й у групі не повинно бути співробітників на особливому положенні. А якщо Вєткін Такий хворий і такий розумний, то знайдіть йому інше місце. На це мені було сказано „Це не тобі вирішувати. Йди працюй”.
Тепер я даю доручення Вєткіну з великою обережністю. Гірше того, почуття невпевненості перед ним поширюється і на інших співробітників.


1. Перерахуйте соціальні взаємодії, що виникли між учасниками описаної ситуації
2. Відобразіть за допомогою матриці варіанти транзактних комбінацій
3. Перелічіть конфліктогени, які знайшли місце в даній ситуації
4. Визначте конфлікти, що мають місце в даній ситуації, та відберіть один з них для подальшого аналізу
5. Обґрунтуйте формулу, за якою відбувався розвиток конфлікту, обраного для подальшого аналізу
6. Назвіть причини конфлікту (об’єктивного та суб’єктивного характеру)
7. Складіть карту конфлікту
8. Визначити поведінкову стратегію і тактичні прийоми головних учасників конфлікту, які використовувались ними протягом усього конфлікту
9. Визначте стратегії розв’язання конфлікту за умови, що всі необхідні підстави для розв’язання конфлікту присутні
10. Розробіть варіанти рішень (заходів)
   
Список літератури

1. Авдеев М.А. Бизнес, собеседование и конфликт // ЭКО -2003. - № 9. - С. 185-192.
2. Андрущенко В.П. Соціологія. - Видання трете, - Київ-Харків 1998.
3. Анцупов А.Я., Малишев A.A. Введення в конфліктологію; як попередити та вирішувати міжособисті конфлікти.- К., 1996.
4. Бабосов Е.М. Конфликтология; Учеб. пособие. - Минск: Тетра-системс., 2000. - 461с.
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.