17 . 02 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Визначити та пояснити в конкретній ситуації природу виникнення конфлікту (тип А, Б, В)№ роботи: 1589
розділ: Менеджмент
тип: Контрольна робота
об'єм: 15
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

1. Визначити та пояснити в конкретній ситуації природу виникнення конфлікту (тип А, Б, В).
2. Провести трансактний аналіз на предмет конфліктності між особистісних відносин у ситуації.
3. Методом картографії провести діагностування конфлікту та визначити основні складові конфлікту.
4. Визначити та пояснити поведінкову стратегію і тактичні прийоми основних учасників конфлікту за даними ситуації.
5. Оцінити глибину конфлікту для виявлення заходів оперативного впливу і методів вирішення конфлікту.
Ситуація.
Індивід уальне завдання

Мені необхідно було виділити одного зі співробітників групи, що я очолював, для розвантаження устаткування, що надійшло. Подібні роботи виконувалися всіма співробітниками з визначеною періодичністю відповідно до складеного графіка і не викликали особливих заперечень, хоча і не входили у функціоналтні обов’язки членів групи.
Цього разу я вирішив доручити виконнання цього завдання Вєткіну – співробітнику, що недавно з’явивсяв групі і жодного разу в таких, роботах участі не приймав. Але на мою пропозицію той відповів категоричним відмовленням. Я зажадав пояснень, але і їх Вєткін давати відмовивсяв на стільки ж різкій формі.
Труднощу для меня полягали в тому, що розмова проходила в присутності всього колективу, і подібний тон міг привести до того, що й інші співробітники не стали б виконувати такі доручення надалі. Настільки грубою відмовою він підривав мій авторитет як керівника.
Я запропонував Вєткіну пройти в окремий кабінет, де спробував роз’яснити йому необхідність виконання даної роботи, попередив про наслідки відмовлення і попросив написати пояснювальну записку. Але він відмовився це робити. Тоді я оголосив йому, що відстороняю його від виконання обов’язків до остаточного рішення питання.
У той момент переді мною стояли дві задачі: зберегти свій авторитет і забезпечити позвантаження. Друга задача зважувалася просто. Я доручив цю роботу іншому працівнику, у чиїй безвідмовності в мене не було сумнівів. Про поводження ж Вєткіна я повідомив вищестоящому керівництву з викладом усіх подробиць.
Я сподівався одержати підтримку, але замість цього мені зробили зауваження за погану роботу з підлеглими.
Тоді я постарався зібрати побільше інформації про Вєткіна і з’ясував наступне. У нього медичний висновок про хронічне захворювання, що надає право звільнення від важких робіт. Однак довідка ця носить „липовий” характер, і він користується нею, коли йому заманеться. Крім того я з’ясував, що у виконуваній ним роботі зацікавлене керівництво високого рівня, так що його продукція за своїм значенням перевищує результати роботи всієї групи.
На черговій бесіді я висловив Вєткіну свої розуміння про отриману інформацію і перспективи спільної роботи. Я попередив, що не стану включати в графік його прізвище, але поясню іншим співробітникам, чому цього не роблю, і запропонував йому подумати над ситуацією.
Наступного дня мене викликали на килим. Мені було зроблене дорікання за те, що я погано керую людбми і не розумію важливості для усієї фірми задач, що вирішує Вєткін. Я заперечив, що кожному підрозділу слід виконувати насамперед свої задачі й у групі не повинно бути співробітників на особливому положенні.А якщо Вєткін Такий хворий і такий розумний, то знайдіть йому інше місце. На це мені було сказано „Це не тобі вирішувати. Йди працюй”.
Тепер я даю доручення Вєткіну з великою обережністю. Гірше того, почуття непевненості перед ним поширюється і на інших співробітників.
   
Список літератури

1. Авдеев М.А. Бизнес, собеседование и конфликт // ЭКО -2003. - № 9. - С. 185-192.
2. Андрущенко В.П. Соціологія. - Видання трете, - Київ-Харків 1998.
3. Анцупов А.Я., Малишев A.A. Введення в конфліктологію; як попередити та вирішувати міжособисті конфлікти.- К., 1996.
4. Бабосов Е.М. Конфликтология; Учеб. пособие. - Минск: Тетра-системс., 2000. - 461с.
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.