16 . 11 . 2018
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Управління збутом на виробничому підприємстві№ роботи: 11
розділ: Комерційна діяльність
тип: Курсова робота
об'єм: 37
винагорода автору: 130 грн

Зміст:

Вступ
1. Теоретичні аспекти збутової діяльності виробничого підприємства
2. Характеристика ВАТ «Укрелектроапарат»
3. Аналіз збутової діяльності ВАТ «Укрелектроапарат»
3.1. Формування каналів збуту продукції
3.2. Форми і методи збуту продукції
3.3. Стимулювання збуту
4. Шляхи удосконалення збутової діяльності ВАТ «Укрелектроапарат»
Висновки
Список використаних джерел
Додатки

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

В 1959 р. завод розпочав виготовляти промислову продукцію – високовольтні роз’єднувачі з приводами до них. В цьому ж році Урядом було прийнято Постанову про подальший розвиток електротехнічної промисловості.
Знаменною датою для заводу став 1960 рік – розпочався випуск властивої профілю заводу продукції: трансформаторів силових, комплектних трансформаторний підстанцій потужністю 320 кВА і виготовленню їх за рік сумарною потужністю 43,5 тис. кВА.
Завод працював і будувався. В 1961 р. введено в експлуатацію апаратний корпус виробничою площею 9 тис. м2 і розпочався випуск кіноавтотрансформаторів типу КАТ і вимірювальних трансформаторів типу НОМ і НТМ1.
В 1962 р. організований цех по виготовленню трансформаторів, що розпочав випуск силових трансформаторів і комплектних трансформаторних підстанцій внутрішньої та зовнішньої установок 400-1000 кВА.
Устаткування, яке виготовляв завод, користувалось підвищеним попитом на новобудовах народного господарства країни, а тому завод продовжив нарощувати потужності і освоювати нові види продукції. В 1964р. – шахтні трансформаторні підстанції для вугледобувної промисловості, високовольтні роз’єднувальні пристрої типу КСО і КРУ, в 1965р. – трансформатори потужністю 1600 і ТМЗ-630, 1000 кВА.
В 1967р. повністю закінчено будівництво заводу. На колись заболоченому місці було зведено головний корпус заводу з виробничою площею понад 40 тис. м2, де розмістились 7 спеціалізованих, оснащених сучасним устаткуванням цехів. Електроустаткування з маркою “ХЗТП” надійно працювало на норильському гірно-металургічному комбінаті, на автогіганті в Тольятті, метро Москви, Санкт-Петербургу, Рижському заводі “ВЕФ”, Нурейській ТЕС, в колгоспах Алтаю, Північного Кавказу, Молдавії і Казахстану, зрошувальних системах Середньої Азії, сланцевих шахтах Естонії.
В 1969-1970 роках завод набуває темпів, освоює продукцію в експортному виконанні, устаткування для нафтодобувної промисловості, серію нових видів трансформаторів з високими техніко-економічними показниками.
Найкращих показників завод досяг в період 12-ої п’ятирічки з 1986 по 1990рр, коли в середньому в рік виготовлялось 19,5тис. шт. комплектнотрансформаторних підстанцій.
В зв’язку із збільшенням потреб народного господарства країни в 1986 році розпочато будівництво другої черги заводу, яку повністю введено в експлуатацію 1990 р. Загальна площа введених корпусів складає 30 тис. м2. На нові виробничі площі повністю переведено виробництво комплектних трансформаторних підстанцій та дільницю гальванічного покриття виробів. Згодом освоєно виробництво камер стаціонарного обслуговування типу КСО, щитків освітлення ЩО, розмикачів РЛНД.
За останній час велика робота проводиться технічними службами підприємства по вдосконаленню конструкції та впровадженню у виробництво нових виробів. Зокрема пройшла модернізація практично всієї гами силових трансформаторів, що дало змогу значно зменшити матеріаломісткість цих виробів, освоєне виробництво нових виробів. Планується максимально загрузити допоміжне виробництво обсягами виготовлення продукції виробничо-технічного призначення. Продовжується робота по зниженню собівартості, зменшенню витрат енергоносіїв, ведеться робота по вдосконаленню структури управління підприємством, організації виробництва.
   
Список літератури

 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.