27 . 03 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Практика застосування дипломатичного протоколу в Україні№ роботи: 1087
розділ: Діловодство
тип: Контрольна робота
об'єм: 13
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

Вступ
1. Сутність дипломатичного протоколу
2. Особливості дипломатичного Контролю в Україні
Висновки
Список використаної літератури

Вступ
Деякі області етикету, в основному службового характеру, прийнято іменувати протоколом. Особливо виділяється дипломатичний протокол, або протокол проведення міжнародних нарад і конференцій, що полегшує міжнародне спілкування.
Дипломатичний протокол і етикет стали як би синонімом строгого дотримання всіх норм і правил, не тільки міждержавного, але і повсякденного спілкування. Неухильне дотримання норм етикету підкреслює повага до іншої країни.
Дипломатичний протокол визначають як сукупність загальноприйнятих правил, традицій і умовностей, дотримуваних керівниками держав і урядів, відомствами іноземних справ, дипломатичними представництвами, офіційними особами в міжнародному спілкуванні.
Сам по собі дипломатичний протокол є формою, у яку наділяється та або інша зовнішньополітична акція держави, його представництва або представника. Правила дипломатичного протоколу ґрунтуються на так називаному принципі "міжнародної ввічливості" - сукупності загальноприйнятих у міжнародній практиці правил етикету, шанобливості і поваги, дотримуваних у міждержавних відносинах. Порушення міжнародної ввічливості, особливо навмисне, розглядається як нанесення збитку престижеві й авторитетові держави.
Дипломатичний протокол має багату історію, свої особливості і традиції. Але його основа стабільна і незмінна: це вираження глибокої поваги до високого іноземного гостя, а в його особі - до країни і народу, що він представляє. Сформовані до дійсного часу правила і норми дипломатичного протоколу регулюють практично усі форми зовнішньополітичного і міждународно-економичного співробітництва.
   
Список літератури

1. Закон України „Про міжнародні договори України” ВВР 1994 №10
2. Віденська конвенція про дипломатичні зносини // Україна на міжнародній арені. К. 1998 Т. 1.
3. Барунков А. Ф. Дипломатический протокол в России М. 1999
4. Молочков Ф. Ф. Дипломатический протокол и дипломатическая практика. М. 1972
5. Ковалев А. Азбука дипломатии. М. 1998
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.